Školní výlety

Pobyty v kempu na Máchově jezeře

Rekreační středisko leží v nádherném prostředí borového háje přímo na východním břehu Máchova jezera pod vrchem Borný v CHKO Kokořínsko (Máchův kraj). Pro školní výlety je ideálním místem díky svému umístění mimo frekventované silnice, je posledním v řadě kempů, není zde tedy žádný provoz. Krásná písčitá pláž s pozvolným a bezpečným přístupem k vodě je perfektním místem na koupání. Možnost zapůjčení lodiček, šlapadel, paddleboardů či koloběžek Váš školní výlet.

Kemp Máchovo jezeri

 

Ubytování

Ubytovýní nabízíme v klasických dřevěných chatkách.

Vybavení chatek: válendy a palandy, stůl, židle a úložný prostor. Všechny chatky mají zásuvku s el. proudem a malou zastřešenou terasu.

Vybavení kempu: velká jídelna pro 100 osob, která může sloužit i jako učebna, kuchyňka pro přípravu vlastních pokrmů, společenská místnost s televizí, zastřešená terasa s venkovním posezením a bufet. Nová přístavba poskytuje hygienické zázemí - WC, umývárny, sprchy. 

K dispozici jsou dvě antuková hřiště s dřevěnými herními prvky pro tenis, volejbal, nohejbal a jiné aktivity, dále moderní dětské hřiště, stoly na pingpong a dvě ohniště.

  

Stravování

K ubytování samozřejmě poskytujeme stravování, to jsme schopni přizpůsobit i aktuálnímu programu. Na celodenní výlety Vás vybavíme chutnými obědovými balíčky nebo připravíme buřty na večerní opékání či zajistíme grilování.

 

Doporučené výlety

Vypravit se můžete na řadu pěších výletů, cyklovýletů nebo výletů na koloběžkách. V těsné blízkosti rekreačního střediska je přístaviště parníků, které pravidelně křižují hladinu Máchova jezera. Vydat se můžete i za historickými památkami jako je např. hrad Bezděz, zřícenina Starý Bernštejn, zámek v Doksech nebo tajemný hrad Houska.

Bezděz

Celodenní výlet na Bezděz můžete dětem zpříjemnit plavbou na lodi, která kotví hned vedle našeho kempu. Při okružní plavbě po Máchově Jezeře si užijete krásné výhledy. Z přístaviště v Doksech vede červená turistická značka. Po přibližně 6,5 km dojdete na zříceninu hradu Bezděz. Zpátky do kempu je to 12 km chůze nebo můžete přejet vlakem ze železniční zastávky Bezděz do Starých Splavů a zbývajících 5 km dojít pěšky.

 

Národní přírodní památka Břehyně  - možné absolvovat i na koloběžkách!

Krásný výlet borovicovými lesy je k rybníku Břehyně, jež obklopen rákosinami a mokřadními loukami. Děti určitě přivítají občerstvení U Leknínu, kde mají nejméně 6 druhů výborné točené zmrzliny. Za shlédnutí určitě stojí uměle vytvořená průrva ve skále, která slouží k odvodu vody z rybníku Břehyně.

  

Další atrakce v okolí Máchova jezera


Ceník  

Druh ubytování   1. stupeň   2. stupeň střední školy
Ubytování s polopenzí      325 Kč / den    360 Kč / den  380 Kč / den
Ubytování s plnou penzí     395 Kč / den   455 Kč / den  500 Kč / den

 

Týmové hry 240 Kč / os.
Koloběžka 1 hod. 120 Kč / os.
Koloběžka 1/2 dne   150 Kč / os.
Koloběžka celý den 200 Kč / os.

 

Jaké jsou Vaše další možnosti zajistit si zajímavý školní výlet?            Napište nám, nebo zavolejte na tel.: +420 775 580 388.

 

 

 

 


Novinky