Rekreační středisko Preciosa

Chatový kemp u Máchova jezera

21.4.2020:

Rekreační středisko PRECIOSA od 1.2. 2020 neprovozujeme, protože jsme se rozhodli neprodloužit nájemní smlouvu za stávajících podmínek. Od této doby jsme byli v intenzivním spojení s novým provozovatelem kempu s cílem spolupracovat na zajištění pobytů v kempu u našich stávajících i budoucích zákazníků jako zprostředkovatel, který prostředí dobře zná. Vznikla i konkrétní dohoda, na základě které jsme řešili předběžné rezervace.  Bohužel do dnešního dne nebyly ze strany nového provozovatele uzavřeny žádné z domluvených kroků obchodní spolupráce a naše firma tak není schopna 100 % garantovat realizaci pobytů v domluveném rozsahu a termínech. Proto jsme se k dnešnímu dni rozhodli kontaktovat ty klienty, kteří již mají svůj pobyt objednaný a uhrazený a navrhujeme řešení v podobě vrácení peněz, případně jejich využití pro pobyt v našich dalších rekreačních a ubytovacích zařízeních.

Vzniklá situace nás velmi mrzí, naši zákazníci jsou pro nás ale na prvním místě, a proto se 100% postaráme o co nejrychlejší vyřešení celé situace.

SUNDISK s.r.o.

-------------------------------

Rekreační středisko leží v nádherném prostředí borového háje přímo na východním břehu Máchova jezera pod vrchem Borný v CHKO Kokořínsko - Máchův kraj. Ubytování nabízí v klasických dřevěných chatkách vybavených válendami a palandami, stolem, židlemi a úložným prostorem. Všechny chatky mají zásuvku s el. proudem a malou zastřešenou terasu.

Areál disponuje jídelnou s profesionální kuchyní – možnost stravování formou plné penze nebo polopenze, dále kuchyňkou pro přípravu vlastních pokrmů, společenskou místností s televizí, zastřešenou terasou s venkovním posezením a bufetem. Nově je přistavěn moderní objekt s umývárnou, sprchami a WC. Určitě oceníte i krásnou pláž s pozvolným vstupem do vody, ohniště a mnoho další z prostředí našeho campu na Máchově jezeře. Můžete také zkusit služby naší půjčovny lodí, šlapadel či koloběžek a užít si tak vaší dovolenou či školní výlet  naplno. K dispozici pro Vás máme i kriket, badminton či pétanque. Prostředí a vybavení kempu je vhodné i pro pořádání firemních akcí či svateb.

Výhodou lokality je velmi dobrá dostupnost jak ze směru od Prahy (50 min) tak od Liberce (50 min) po dálnici D10 do České Lípy a dále po silnici č. 38 směr Doksy.

Těšné okolí Máchova jezera skýtá nepřeberné množství aktivit jak pro dospělé, tak i pro rodiny s dětmi. Vypravit se můžete na řadu pěších výletů, cyklovýletů nebo výletů na koloběžkách. V letní sezóně jsou na plážích Klůček, Staré Splavy nebo Doksy v provozu vodní atrakce a aquaparky. V těsné blízkosti rekreačního střediska je přístaviště parníků, které pravidelně křižují hladinu Máchova jezera. Vydat se lze i za historickými památkami např. na hrad Bezděz, zříceninu Starý Bernštejn, zámek v Doksech nebo na tajemný hrad Houska. Vyznavače vodáctví potěší nedaleké meandry Ploučnice, motoristy pak Autodrom Sosnová. 

-------------------------------

Podívejte se také na další možné aktivity v okolí a získejte tak TIPY na vaše výlety pro celou rodinu. Mezi oblíbené patří půjčovna lodí na Jizeře (kanoe, rafty, kajaky, paddleboardy), půjčovna koloběžeklanové centrum, Penzion Křížky na břehu Jizery, Vodácká ubytovna U Tlusťocha, nově zrekonstruovaná Myslivecká Chata Kopanina či Kemp DOLÁNKY v Českém ráji. 

Novinky