O kempu

Rekreační středisko leží v nádherném prostředí Máchova kraje v CHKO Kokořínsko, na východním břehu Máchova jezera, uprostřed borového lesa typického pro tento kraj. Nedaleko kempu se nachází nejvyšší bod okolí, vrch Borný.

Ubytování je možné ve 2-8 místných dřevených chatkách vybavených válendami, palandami, stolem, židlemi a úložným prostorem pro Vaše zavazadla nebo kola. Všechny chatky mají zásuvky s el. proudem a malou zastřešenou terasu.

Stravovat se můžete v profesionální kuchyni, která nabízí plnou penzi či polopenzi. Ubytovaným hostům, je také k dispozici kuchyňka, určená pro jejich vlastní potřebu. Dále můžete využívat společenskou místnost, vhodnou pro trávení volného času v případě horšího počasí, která je vybavená televizí. V neposlední řadě určitě oceníte zastřešenou terasou pro venkovní posezení s rychlým občerstvením či nově postavené umývárny se sprchami a WC, které poskytují dokonalý komfort.

Pro sportovce je v areálu antukové hřiště na volejbal či nohejbal, větší hřiště na malou kopanou, molo s půjčovnou loděk, šlapadel a dalších sportovních potřeb pro volný čas jako je např. pétanque, frisbee a další... Krásná písčitá pláž v chráněné zátoce je vhodná pro koupání a hraní různých her ve vodě nebo pro opalování. V kempu se nachází i dětské hřiště s různými atrakcemi,  ohniště pro večerní posezení a opékání buřtů. Máchovo jezero je vyhledávanou lokalitou jachtaři a windsurfaři.


Novinky